,,Přišel jsem s nabídkou kvalitního sexu..."

16. ledna 2014 v 19:50 | Beáta |  Randím

Štípání bambusu. Poloha mléka a vody.

Dostala jsem kytku. Roztomilé. Strašně dlouho jsem žádnou nedostala a já ráda dostávám kytky. Opravdu. Přišel. Káva byla skvělá záminka a ještě lepší záminkou bylo, že mu potřebuji rozšířit obzory, co se týče české kinematografie. No, řekněte mi, kdo z Vás nezná Pelíšky? Perla české tragikomedie! Briskní černý humor zasazený do šedavě mlhavého období před srpnovou okupací v roce 68. Jeden z mála filmů, který mohu vidět zas a znova, a přece mě neomrzí. Tak to jsou Pelíšky, Ty musí znát každý!

Smějeme se, občas mám tendenci vysvětlovat souvislosti a pan Há. mě se zaujetím poslouchá. S ještě větším zaujetím mě však tiskne k sobě. Je to docela fajn. Je nám dobře. Občas mě letmo líbne na tvář, jindy si položí bradu na mé rameno, z něhož se zrovna, jakoby náhodou, sesunul můj smaragdově zelený svetřík. Miluju, když se někdo dotýká strništěm mé holé kůže. Vydržíme celý film.

,,Krásně voníš."
Jsem v rozpacích. Já nebývám v rozpacích, vždycky mám co říct.
Hladí mě a já klopím zrak.
,,Neříkej mi to," ozve se mé vzdorovité já. ,,Prostě mi to neříkej."
,,Musím."
Chutná mi sladce (nesnáším romantiku). Chutná..
Užíváme si jeden druhého. Neznáme se. Všechno je to jiné. Nové.
A pak.. když už to spěje přesně tam, kam chceme.. se na mě najednou s vážnou tváří podívá: ,,Počkej.. musím Ti něco říct."
,,Nemusíš, neříkej nic," s vidinou nějakých patetických romantických řečí se ho snažím zastavit.
,,Ne.. myslím, že musím. Já jsem totiž.. v této situaci poprvé. Možná mě budeš muset trochu vést."

Prosím?! Probírám se. Nechápu. Nerozumím. Koukám a nemluvím. Já totiž vážně nemám co říct. A v tu chvíli už na to najednou nemám chuť. Zachvacuje mě mírná panika. Jak je to možné? Je to vůbec možné? Vždyť.. Je starší než já. Vždyť už nejsme děti.

Nevím, jak se zachovat. Vybaví se mi jedna ze vzpomínek na gympl, kdy mě můj tehdejší kamarád žádal, abych se s ním vyspala. Jen tak, abych ho vedla, protože se mu líbí můj zadek a on ještě neměl holku. Byl se svými ustavičnými návrhy docela nechutný, bylo mi z něj blbě. Samozřejmě jsem ho odmítla.

Já prostě nemůžu. Nemůžu s panem Há spát. Stydím se za své vyděšené oči. Nejde to.
,,Možná.. promiň.. Víš.. já nevím, kdy přijde sestra ze školy. Nezlob se.." Ne nadarmo se říká: tonoucí se stébla chytá.

Ano. Žádné Duškovo štípání bambusu nebylo, vážení. Žádná poloha mléka a vody, jen uhašená touha a zmatek. Galantní, pohledný, mladý vysokoškolák, sportovec s hezkýma očima.. Proč nemlčel? Třeba by to nebylo skvělý. Ani jsem nepočítala s tím, že náš první společný sex bude dokonalý (co si budeme vykládat, jen trénink dělá mistry, a když se dva neznají nemusí to být excelentní hned). Ale ta informace mě nějak.. Zmátla.

Po dvou dnech jsem došla k domnění, že je vlastně roztomilé čekat a neodbýt si to ,,jen tak", hlavně aby to bylo v nějaký průměrný čas. Je to sice trochu zvláštní, ale na druhou stranu možná je to hodno obdivu. (Jen podotýkám, že můj první sex byl hezký a byl z lásky.)

Nevím, jestli mohu být jeho první. Nevím, jestli chci být něčí první. A ani se nepokoušejte psát mi: ,,jestli ho miluješ, tak.." Nevím, co k němu cítím.

Má rozvášněná živočišnost se rozplývá v plaché zmatenosti.
Nejsem to já..

P.S.: Možná to nechám jen tak plynout..
P.P.S.: Při psaní se mi vybavila ta příšerná píseň, v níž božský Kája zpívá ,,pojď, ukážu Ti cestu ráááááájem...", příšerná asociace. Dělá se mi mdlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 16. ledna 2014 v 21:53 | Reagovat

Naprosto vím, jak se cítíš.. taky by mě to asi fost odradilo, protože spoléhám na to, že kluci starší jak já, jsou v těchto situacích už zkušení a ví co dělat a spíš mají vést oni :D zní to hloupě, protože na jednu stranu je to romantická představa, že se se mnou chce vysokoškolák vyspat a já bych byla jeho první.. nadruhou stranu to je jen chvilkový dojem, ten další dojem by asi bylo zděšení a úprk - něco jako u tebe :D

2 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 18. ledna 2014 v 0:15 | Reagovat

Wau, ten váš randící příběh je lepší než kdejaká kniha. :D Ale tenhle poslední článek mě teda úplně dostal.. To teda vážně nevím, co bych dělala. Asi bych to udělala podobně jako ty, ale touhle dobou už bych to měla promyšlené i pozpátku a řekla bych si, že je to prostě další zkušenost a nemusí to být špatné.. :) Prostě bych do toho šla..
Jsem zvědavá, jak to s vámi dopadne. :)

3 Beáta Beáta | E-mail | Web | 20. ledna 2014 v 18:43 | Reagovat

Jdu do toho, dámy! A hodlám Vás informovat! :)) :D

4 userka userka | E-mail | Web | 9. července 2015 v 15:43 | Reagovat

Vůbec netuším, co je za problém v tom, že to byl panic. Jakej sex bude na zkušenostech nezáleží ze sta procent. Možná tak z padesáti. Hlavní je, jak se k tobě při tom chová. Navíc jsi měla vynikající příležitost vychovat skvělýho milence ohleduplnýho k ženským potřebám. Ne jako některý kravky, který vychovávají muže, kteří si pak myslí, že svoji holku uspokojili za dvě minuty, protože hekavě předstírala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama